Sponsor tytularny
Partner główny
Patron
Sponsorzy główni

Konkurs Big-Active: Jakim żeglarzem jesteś?

Już tylko 2 dni pozostały do rozpoczęcia regat Nord Cup 2013. Gorączkowe przygotowania nabrały już pełnego rozpędu, pomimo deszczowej aury. Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez jednego z naszych Sponsorów: Big-Active www.bigactive.pl/aktualnosci

 

Do jakiego żeglarza jest Ci najbliżej? Uzasadnij swój wybór, a być może to Ty weźmiesz udział w regatach NORD CUP!

a. Mocny Obieżyświat

Tkwi w Tobie dusza odkrywcy. Lubisz eksplorować nieznane tereny, eksperymentować i wytyczać nowe ścieżki. Wierzysz, że czasami nawet blisko Ciebie kryją się nowe i nieodkryte niespodzianki i egzotyczne bodźce. Ciągle Cię nosi – masz masę energii i smak na odkrywanie świata!

b. Naturalnie Najlepszy

Nie musisz podróżować daleko, bo czerpiesz przyjemność z samego przebywania na łonie natury. Zawsze umiesz znaleźć sposób na wykorzystanie tego, co ona Ci daje, żeby dodać niepowtarzalnego smaku swoim przygodom. Stawiasz na naturalność i prostotę, jesteś jaki jesteś – być może dzięki temu jesteś urodzonym zwycięzcą!

c. Żeglarz z Charakterem

Jesteś impulsywny i lubisz pokazywać innym swój charakter. Mówisz to, co myślisz. Kiedy zawisną nad Tobą czarne chmury, wychodzisz z sytuacji dzięki swoim nietypowym pomysłom. Jako indywidualista czasami odpływasz myślami we własny świat, ale to nie przeszkadza innym, bo Twoja obecność wnosi coś ciekawego w każdej wyprawie!


Zasady konkursu

1. Zdecyduj, do którego z 3 typów żeglarzy jesteś najbardziej podobny/podobna.

2. Uzasadnij swój wybór w jak najciekawszy sposób i wyślij swoje uzasadnienie.

a) Uzasadnienia należy przesłać do Organizatora na adres e-mail:  konkurs@bigactive.pl w  Okresie Konkursu, tj. do dnia 2 lipca 2013 r. (włącznie)  podając w tytule e-maila „Konkurs”,  zaś w treści e-maila Uczestnik zobowiązany jest:

I) podać następujące dane:  imię i nazwisko oraz numer telefonu, oraz

II) wpisać oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przesłanych przeze mnie danych osobowych przez San Markos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-386), przy ul. Usypiskowej 12 w celach związanych z Konkursem. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie danych jest dobrowolne, jak również o przysługującym mi prawie do wglądu do danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia. Oświadczam, że w przypadku wygrania w Konkursie wyrażam zgodę na opublikowanie mojego imienia i nazwiska na Stronie Konkursowej”

3. Autor  najciekawszej wypowiedzi wraz z osobą towarzyszącą weżmie udział w 2-dniowym wyjeździe na regaty NORD CUP jako członek załogi, a także otrzyma specjalny zestaw herbat Big-Active dopasowany do jego charakteru (z serii Discover The World, Power Of Nature lub Express Yourself)!

4. Przesłanie zgłoszenia stanowi jednocześnie akceptację wszystkich zapisów niniejszego Regulaminu.

 

 

Sponsor tytularny

Partnerzy główni

Partnerzy

Sponsor główny

Sponsorzy

Patron

Organizatorzy

Patroni medialni