Sponsor tytularny
Partner główny
Patron
Sponsorzy główni

NordCUP coraz bliżej!

Przygotowania do NordCUPu weszły w decydującą fazę, mamy już nowy plakat a lista uczestników powoli się zapełnia. Przypominamy, że do 20 czerwca przy zgłoszeniach za pomocą naszego formularza on-line obowiązuje niższa opłata wpisowa.

plakat 2013

W ten weekend 15-17 czerwca na wodach Zatoki Gdańskiej odbędą się dwie fantastyczne imprezy żeglarskie: Regaty o Puchar Mariny Gdańsk oraz Eljacht Cup.

VII odsłona Regat o Puchar Mariny Gdańsk, które wliczają się do Pucharu Zatoki Gdańskiej. W tym roku organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe dla uczestników, ponadto trasy wyścigów zostały tak usytuowane by widzowie z lądu mieli wgląd w to, co dzieje się na wodzie. Więcej informacji na stronie www.marinagdansk.pl/regaty2013.

IV Międzynarodowe Regaty Eljacht Cup 2013 powiodą żeglarzy z Jacht Klubu Stoczni Gdańskiej w Górkach Zachodnich do Bałtijska w Obwodzie Kaliningradzkim. To dobra okazja do odświeżenia znajomości języka rosyjskiego i nawiązania nowych znajomości. W niedzielę na wodach rosyjskich rozegrany zostanie wyścig o Bursztynowy Żagiel. Zapraszamy na stronę www.eljachtcup.pl .

Sponsor tytularny

Partnerzy główni

Partnerzy

Sponsor główny

Sponsorzy

Patron

Organizatorzy

Patroni medialni