Sponsor tytularny
Patron
Partner główny
Sponsorzy główni

Orvaldi B8 RACE wystartował!

 

Orvaldi B8 Race rozpoczął regaty Lotos Nord Cup Gdańsk 2022!

Zapraszamy do śledzenia wyścigu!

https://regatylive.flota-online.pl/orvaldi-b8-race-2022?fbclid=IwAR1bkIXgrxOgXFWjtSwKyPV9GuGS1cjvDe3coIriyuouiHMAh4IN9GBfoOQ

Orvaldi B8 Race wystartował i jachty morskie płyną już w kierunku boi zwrotnej. Jak donoszą żeglarze, umiarkowany wiatr z południowo wschodniego kierunku umożliwia szybką żeglugę w kierunku platformy B8".

Już w pierwszych minutach rejsu na czoło wyścigu wysunął się "I love Poland" z Grzegorzem Baranowskim za sterem.

Krótko przed startem wypowiedział się sternik i kapitan I Love Poland Grzegorz Baranowski: „W załodze mamy samych młodych i ambitnych ludzi. Jedziemy na krótki wyścig i chcielibyśmy, żeby był poprawny, żeby manewry były zrobione dobrze oraz żeby komunikacja była prawidłowo zbudowana. Chcemy popłynąć ten wyścig dobrze i szybko”.

W tegorocznym wyścigu tym płynie wielu utytuowanych i doświadczonych żeglarzy - między innymi Roman Paszke. Nie możemy się doczekać wyników! Przebieg trasy można śledzić na trackingu Flota-online. Już od jutra wypatrujemy powrotu pierwszych uczestników na mecie położonej na wysokości Yachtklubu Stoczni Gdańskiej. 

Pamiętajmy, że w wyścigu obowiązuje formuła przelicznikowa, co oznacza, że każdy jacht duży czy mały ma szansę z każdym!

A już jutro podczas drugiego dnia Lotos Nord Cup Gdańsk 2022 wyścigi rozpoczynają klasy Delphia 24, RS 21, Star, Nautica 450, Hobie Cat 14 i 16, Europa, Finn, 470 i L'Equipe.

 

 

Sponsor tytularny

Partnerzy główni

Partnerzy

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Patron

Organizatorzy

Patroni medialni