Sponsor tytularny
Partner główny
Patron
Sponsorzy główni

Pantaenius żegluje z Wami

Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów wspiera regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk nie tylko finansowo, ale także sprzętowo i osobowo. W załodze Pantaenius Polska spotkacie nie tylko zwykłych entuzjastów sportów wodnych, ale też żeglarza regatowego i sędziów regatowych.

 

Pantaenius oferuje ubezpieczenia jachtów żaglowych, motorowych i czarterów od 50 lat. Zaufało mu już ponad 100 000 klientów. W ofercie znajdziecie produkty dla właścicieli jachtów i dla osób pływających na wynajmowanych jednostkach. Sprawdźcie na stronie www.pantaenius.pl.

Ubezpieczając się w Pantaenius otrzymujecie nie tylko dedykowaną i najlepszą na rynku ochronę ubezpieczeniową, ale także kompetentną i szybką pomoc doświadczonej załogi. Mocną stroną obsługi są zaangażowani specjaliści i własny Dział Szkód. Za każdym razem, gdy zdarzy się wypadek naprawdę starają się, abyście wrócili na wodę tak szybko, jak tylko to możliwe.

 

Ale Pantaenius nie poprzestaje na wystawianiu polis. Każdego roku obsługuje tysiące szkód. Znacznej części z nich można zapobiec dzięki najprostszym środkom zapobiegawczym. Dzięki specjalistycznej wiedzy Pantaenius nie tylko ubezpiecza i likwiduje szkody, ale także doradza i edukuje poprzez publikacje w mediach, prezentacje, spotkania, stronę internetową, profil na Facebooku, newsletter i ulotki informacyjne. Organizuje także konkurs fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto.

Wszystko dlatego, że Pantaenius dzieli z Wami Waszą pasję. Żeglujcie bezpiecznie i do zobaczenia na wodzie!   

Sponsor tytularny

Partnerzy główni

Partnerzy

Sponsor główny

Sponsorzy

Patron

Organizatorzy

Patroni medialni