Partnerzy główni
Organizatorzy

Wyniki

WYNIKI 2018

Wyniki na platformie Upwind24.

 

WYNIKI 2017

Wszystkie pozostałe wyniki śledzić można na stronie Manage 2 Sail.

Wyniki B8 Race: OPEN / ORC / KWR
Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej 2017: Open / ORC / KWR
Nord CUP Classic 2017: OPEN / ORC / ORC A / ORC B / KWR

 

WYNIKI 2016

II weekend (1-3.07)
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej: Open / ORC / KWR
Nord CUP Classic 2016: Open A / Open B ORC A / ORC B / KWR
Żagle 500
MP ORC Sportboat
Flying Dutchman
International Moth
MP Micro
MP Nautica 450

28-30.06
Open BIC
Optimist GR. A
Optimist GR. B

I weekend (25-27.06)
Europa
Finn
MP Hobie 16
Delphia 24
Scandinavia 650
Orvaldi B8 Race: OPEN / ORC A / ORC B / KWR

 

WYNIKI 2015

II WEEKEND (03-05.07.2015)

Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
Marine Works MŻMP - ORC A / ORC B
Selden MP Sportsboat
Dometic Mistrzostwa Zatoki Gdańskiej – ORC A / ORC B
Omega Sport
Omega Standard

KORSAR EURO CUP (01-04.07.2015)

Korsarz

I WEEKEND (27-29.06.2015)

Hobie 16
Hornet
Nautica 450
Laser 4.7 K
Laser Standard

Europa
Finn
Laser 4.7 M
Laser Radial
OK Dinghy

Delphia 24 OD
Micro
Scandinavia Skippi 650

WYNIKI 2014

II weekend 5-6.07
505
Micro
Omega Sport
Omega Standard
Żagle 500
Korsarz
Kategoria KWR I i II
Kategoria ORC I i II
Kategoria OPEN

Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna:
- kolejność na mecie
- klasyfikacja w podkategoriach

1-2.07
OPEN BIC
Laser 4.7
T 293 K
T293 M
Optimist
BIC Techno 5.8
UKS

I weekend 28-30.06
Delphia 24 OD
Skippi 650
Hobie 16
Hornet
Finn
Nautica 450
Europa
OK Dinghy

 

WYNIKI 2013

II weekend 05.07 – 07.07:

Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna 
SNIPE 
ORC
OPEN II
OPEN I
OKD
NAUTICA
MICRO
KWR
KORSARZ
EUROPA
D-ONE
505

Puchar Prezydenta Miasta Gdańska:

Techno UKS
Techno 5.8 Dziewczęta
Techno 5.8 Chłopcy
Techno 5.8 Mieszane
Techno Dziewczęta
Techno Chłopcy
Techno 7.8 Dziewczęta
Techno 7.8 Chłopcy
Techno 6.8 Dziewczęta
Techno 6.8 Chłopcy
Optymist GR. B
Optymist GR. A

Puchar Wójta Gminy Kolbudy:

Optymist Chłopcy GR. B
Optymist Dziewczęta GR. B

I weekend 29.06 – 01.07:

SKIPPI
DELPHIA
OMEGA SPORT
OMEGA STANDARD
HOBIE
FINN
HORNET

WYNIKI 2012

Otwarte Mistrzostwa Polski Micro
Klasa 505
Omega Sport
Omega Standard
Jachty morskie wg ORC
Jachty morskie wg KWR
Kategoria OPEN
T2
T3
Żagle 500
Mistrzostwa Polski Północnej DELPHIA 24
Match Racing – Baltic Sail Nations Cup
Match Racing – Eliminiacje do Akademickich Mistrzostw Świata
Puchar Europy Wschodniej Snipe
Mistrzostwa Polski Hobie 16
Mistrzostwa Polski Hornet
Mistrzostwa Polski Nautica 450
Mistrzostwa OSK 470
Europa
Finn
OKD

Puchar Prezydenta Miasta Gdańska: 

Techno 5.8
Techno 293 Kobiety
Techno 293 Mężczyźni

WYNIKI 2011

Akwen A
Mistrzostwa Polski Hobie 16
Mistrzostwa Polski Hornet

Akwen B
Micro
Omega Sport
Omega Standard

Akwen C
Europa
Nautica 450
OK Dinghy
Snipe

Akwen D
Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna
Jachty morskie KWR
Jachty morskie ORC
T2
T3
Żagle 500

Sponsor tytularny

Partnerzy główni

Partnerzy

Sponsor główny

Sponsorzy

Organizatorzy

Patroni medialni